Levensmiddelen inzameling Rutten

Vanuit een gezamenlijk initiatief van beide kerken in Rutten en de Dorpshuiskamer is er een levensmiddelen inzameling ten behoeve van Het leger des Heils en Voedselbank Lemsterland (die Rutten ook bediend).

Ken jij iemand die naar de voedselbank gaat? Of ga je misschien zelf? Cijfers laten zien dat steeds meer mensen de eindjes niet meer aan elkaar kunnen knopen. Die, zoals de LOESJE oneliner aangeeft, ‘aan het eind van hun geld een stuk maand overhouden’. Een triest gegeven. Als je nooit dat probleem hebt gehad, dan is het misschien moeilijk voor te stellen. We dagen je uit om dat tóch te doen en ruimhartig producten in de winkelwagentjes te doen die in de beide kerken staan, in de Dorpshuiskamer in het Klavier en in de lerarenkamer van de basisscholen. Dit kan nog tot en met 27 december!

De actie ondersteunen kan op verschillende manieren:

– Levensmiddelen in de winkelwagen doen, zie boodschappenlijstje

– Levensmiddelen afgeven bij Willemien Overgoor

– Financiële bijdrage doen in het spaarpotje in de winkelwagen

Doe je mee?