Stille week 2019

Stille week 2019.

Thema: De laatste dagen……Wie zeg jij dat Ik ben

In de Stille week, tussen Palmpasen en Pasen zijn er op maandag, dinsdag, woensdag en zaterdag stiltevieringen in onze kerk. We volgen Jezus laatste dagen in verhalen, liederen en gebeden.  Op Witte Donderdag vieren wij de maaltijd van de Heer, op Goede Vrijdag wordt de maaltijd voortgezet en gedenken wij het lijden en sterven van onze Heer. Dat wij in deze vieringen iets mogen ervaren van het geheim van ons geloof, van het geheim van Pasen.

Een gezegende Stille Week toegewenst.

De voorbereidingsgroep.

Maandag stilteviering 19.15 uur

Dinsdag stilteviering 19.15 uur

Woensdag stilteviering 19.15 uur

Witte Donderdag 19.30 uur H.A. ds. Oberink

Goede Vrijdag 19.30 uur voortzet. H.A. Pastor Doorn

Stille Zaterdag stilteviering 19.15 uur

1e Paasdag 9.30 uur Pastor Doorn, gezinsviering

19.00 uur viering ZDS/KND