Van de Interim-predikant

Na drie bijzondere jaren komt het einde van mijn werkzaamheden in Rutten in zicht.

Enige tijd geleden kreeg ik contact met een vacante gemeente die op zoek was naar een interim-predikant. Aangezien ik per september weer iets ruimte kreeg moest ik keuzes gaan maken. Na de nodige besprekingen is het rond gekomen en ga ik naar twee gemeentes toe elk voor 50%.
In beide gemeenten, die ik verlaat, is een beroepingsproces gaande. Per 1 september a.s. stop ik daarom de werkzaamheden in Rutten. Met pijn in het hart, maar vooral met vele goede herinneringen. Bovendien verliezen we elkaar nog niet helemaal uit het oog, want ik blijf voorgaan in een aantal kerkdiensten, zoals de Startzondag 20 september. In september meer over mijn afscheid.

Met vriendelijke groeten, ds. Wim Andel

Predikant